War of heroes
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

War of heroes

Wojna secesyjna? To zwykła wojna! Nic ciekawego, chyba, że spojrzysz na to od innej strony...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Viv w realnym świecie :D

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vivian Livingstone

Vivian Livingstone


Liczba postów : 21
Join date : 25/07/2015

Viv w realnym świecie :D Empty
PisanieTemat: Viv w realnym świecie :D   Viv w realnym świecie :D Icon_minitimeSro Lip 29, 2015 3:04 pm

Jeśli chcielibyście choć trochę mnie poznać i czegoś się o mnie dowiedzieć to czekam na Wasze pytania Very Happy
Powrót do góry Go down
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Viv w realnym świecie :D Empty
PisanieTemat: Re: Viv w realnym świecie :D   Viv w realnym świecie :D Icon_minitimeSro Lip 29, 2015 3:15 pm

Imię xD
Ulubiona książka, seria, piosenka, film? xD
Powrót do góry Go down
Vivian Livingstone

Vivian Livingstone


Liczba postów : 21
Join date : 25/07/2015

Viv w realnym świecie :D Empty
PisanieTemat: Re: Viv w realnym świecie :D   Viv w realnym świecie :D Icon_minitimePią Lip 31, 2015 2:32 pm

Mam na imię Weronika. Ulubionych książek i serii mam zdecydowanie więcej niż jedną - PJ, OH, IŚ, Więzień Labiryntu, Spętani przez bogów, Imperator, Egipcjanin Sinuhe, Gwiazd naszych wina, Intruz itd.  Smile Jeśli chodzi o filmy to oczywiście ekranizacje wymienionych powieści, no i filmy, których akcja toczy się w starożytności typu 300 czy Kleopatra. A z piosenek to chyba "Paradise (what about us?)" oraz "Hand of sorrow" Within Temptation i "The hanging tree" Jennifer Lawrence Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Viv w realnym świecie :D Empty
PisanieTemat: Re: Viv w realnym świecie :D   Viv w realnym świecie :D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Viv w realnym świecie :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
War of heroes  :: Off-top :: Zabawy i dyskusje :: O nas-
Skocz do: