War of heroes
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

War of heroes

Wojna secesyjna? To zwykła wojna! Nic ciekawego, chyba, że spojrzysz na to od innej strony...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimePią Lip 24, 2015 8:20 pm

Siemka Very Happy
Zadawajcie mi jakieś pytanie, czy coś. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć itp. Bo nie wiem co mam mówić xD
Powrót do góry Go down
Vivian Livingstone

Vivian Livingstone


Liczba postów : 21
Join date : 25/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 12:22 am

Hej Smile
To jak masz na imię (oczywiście jeśli to nie tajemnica xd)? Jakiej muzyki słuchasz? Masz ulubione książki i filmy? Wink
Powrót do góry Go down
Charlie White

Charlie White


Liczba postów : 26
Join date : 24/07/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 1:56 am

Wiem juz skąd się wzięła ksywka, że kochasz czytac, lubisz polski, z geo na testach miałas 100%. Masz 17 lat.. Hm to może lubisz jakieś zwierzęta? XD albo masz?
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/jola997
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 11:53 am

Viv (mogę Ci tak mówić, no nie? Very Happy)
To ten jestem Sabina Sad
W sumie kocham rock, ale nie pogardzę też innymi. Wiesz coś w stylu Enej, LemOn.
Najbardziej lubię Happysad <3

Ulubione książki? Dużo by wymieniać, ale między innymi PJ, IŚ,DA, DM, KRK i oczywiście Więzień Labiryntu <3
A filmy... mój ulubiony to Gladiator <3

i Charlie xD Kocham zwierzaki <3 i mam czarnego kota <3
Powrót do góry Go down
Charlie White

Charlie White


Liczba postów : 26
Join date : 24/07/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 6:48 pm

ulubiony kolor? Wolisz chodzić w spodniach czy spódnicy? spotkałaś się z forum z kimś realnie?
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/jola997
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 6:51 pm

Czarny <3 Podobno czarny to nie kolor... a tak poza czarnym to zielony albo niebieski.
Spodnie <3 Spodnie rządzą. chociaż ostatnio kupiłam sobie aż jedną spódnicę i spoko mi się w niech chodzi.
Z tego forum? niet :c
Powrót do góry Go down
Charlie White

Charlie White


Liczba postów : 26
Join date : 24/07/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 6:53 pm

a z innego, kiedyś jak grałaś?
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/jola997
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 6:55 pm

Nie licząc przyjaciół, których zaciągnęłam siłą to nie :c Ale było kiedyś blisko, żebym z jedną dziewczyną się spotkała.
Powrót do góry Go down
Vivian Livingstone

Vivian Livingstone


Liczba postów : 21
Join date : 25/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 6:58 pm

Jasne, możesz mówić mi Viv Smile
Też kiedyś byłam wielką fanką Eneja Wink
A ulubione piosenki Eneja? I... no właśnie, grasz na innych forach?
Powrót do góry Go down
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimeNie Lip 26, 2015 6:59 pm

Na razie to "Kamień z napisem Love" <3 Urzekła mnie ta piosenka ^^
I tak xD na jednym Very Happy
Powrót do góry Go down
Charlie White

Charlie White


Liczba postów : 26
Join date : 24/07/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimePon Lip 27, 2015 1:03 pm

masz swoją ulubioną herbatę? Albo chociaż smak
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/jola997
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimePon Lip 27, 2015 1:10 pm

Zielona herbatka podbije świat! <3 uwielbiam ją <3
Powrót do góry Go down
Charlie White

Charlie White


Liczba postów : 26
Join date : 24/07/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimePon Lip 27, 2015 1:12 pm

masz swój ulubiony kubek? Jeśli tak opisz go
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/jola997
Thea Rodriguez

Thea Rodriguez


Liczba postów : 49
Join date : 23/07/2015

Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitimePon Lip 27, 2015 1:21 pm

Taki chyba fioletowy z dwoma kotkami. Jednym czarnym, drugim białym i one sobie tak koło siebie siedzą Very Happy A dookoła są kropki xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Empty
PisanieTemat: Re: Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.    Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ja mistrz! Ja mistrz wznoszę ręcę ku górze.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
War of heroes  :: Off-top :: Zabawy i dyskusje :: O nas-
Skocz do: